This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Поточні ремонти у 2018 році

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!

Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», як надавач послуг з обслуговування  житлового будинку звертається до Вас з проханням визначитися з проведенням поточного ремонту у 2018 році в межах розрахунку тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Для цього необхідно провести загально будинкові збори на яких визначити уповноважену особу, через яку координуватиметься робота. Повноваження уповноваженої особи необхідно підтвердити  відповідно до  пунктів 2.6 та 2.7 Положення «Про уповноважену особу багатоквартирного будинку з питань житлово-комунального господарства», затвердженого рішенням Київради 09.10.2014 №284/284. Уповноваженій особі необхідно погодити перелік та об’єми робіт з поточного ремонту на 2018 рік з Комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва».

Разом з тим повідомляємо, що інформацію про  включені до розрахунку тарифу та заплановані види та об’єми робіт  з поточного ремонту будинку можна отримати в Комунальному  підприємстві «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду  Дніпровського району м. Києва» за адресою вулиця  Челябінська – 9Г каб. №321, 319.

 

                                   Адміністрація КП   «Керуюча компанія з
обслуговування житлового фонду  Дніпровського району м. Києва»

ПЛАН проведення ремонтів рулонних покрівель на 2018 рік

ПЛАН проведення ремонтів шиферних покрівель на 2018 рік

ПЛАН проведення ремонтів фасадів на 2018 рік