Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» згідно встановленого плану в рамках підготовки житлового господарства до експлуатації протягом осінньо-зимового періоду 2021-2022 р.р. підготувало наявну техніку, а також необхідний інвентар та матеріали.
Для належного утримання територій в зимовий період підготовлено 11 снігоприбиральних тракторів з навісним обладнанням, піскосолерозкидувач, снігоприбиральна малогабаритна техніка. Заготовлено для посипання доріжок та проїздів піску – 1150 т. та 655 т солі, які складовані в сміттєзбірниках на прибудинкових територіях.

23.10.2021 Комунальне підприємство долучилося до загальноміської толоки з прибирання. Під час толоки проведено прибирання позабалансових територій від сміття на 9 локаціях, проведено збирання та вивезення 208 м3 опалого листя з прибудинкових територій, висаджено саджанці 776 кущів та 156 дерев, виконано роботи з кронування дерев та обрізки кущів, забезпечено подрібнення та вивезення зрізаного гілля, навантажено та вивезено 211 м3 великогабаритних відходів, виконано дрібний ремонт елементів благоустрою на прибудинкових територіях (ремонт та пофарбування огорож, лав, елементів дитячих майданчиків тощо).

З 01.10.2021 у місті Києві розпочався осінній місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану. КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” в рамках проведення осіннього місячника з 01.10.2021 по 13.10.2021 забезпечило виконання наступних робіт: – з прибирання прибудинкових територій та територій, які тимчасово не мають власників, – з видалення сухостійних, аварійних дерев, видалення рослини-шкідника омели та видалення сухих гілок; – з висадки саджанців кущів та дерев; – з поточного ремонту елементів благоустрою на прибудинкових територіях; – з встановлення огорожі контейнерних майданчиків; – з поточного ремонту асфальтових покриттів прибудинкових територій; – вивезення сміттєзвалищ; – завезення піску та ґрунту; – зафарбування графіті на фасадах будинків; – прибирання та вивезення покинутих шин, та залишків бетону; – з поточного ремонту елементів дитячих та спортивних майданчиків тощо. Фінансування робіт здійснюється за рахунок коштів, які співвласники сплачують у складі квартирної плати, а також за рахунок коштів інвесторів. До проведення осіннього місячника долучаються як працівники комунального підприємства, свіввласники житлових будинків та інші небайдужі громадяни.

   З метою покращення благоустрою та екологічного стану Дніпровського району міста Києва, прибудинкових територій, розвитку і підтримки ініціативи співвласників багатоповерхових будинків, які приймають активну участь у благоустрою прибудинкових територій, серед структурних підрозділів ЖЕД № 401-412 Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» було організовано проведення конкурсу «Краще подвір’я».

СПІВВЛАСНИКИ БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ ОБИРАЮТЬ КЕРУЮЧУ КОМПАНІЮ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА УПРАВИТЕЛЕМ !

Керівником Комунального підприємства “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” Вітковським Сергієм Івановичем спільно з депутатом Київської міської ради Федоренком Юрієм Сергійовичем проведено зустріч мешканцями багатоквартирного житлового будинку на вул. Миропільська, 15, щодо актуальних проблем, які турбують мешканців та потребують вирішення.


Між КП Керуюча компанія та співвласниками за підтримки депутата міської ради налагоджено тісний зв’язок по вирішенню ряду порушених питань та заплановано їх виконання в поточному році, а також які роботи планувати для бюджетного фінансування згідно міських цільових програм у наступному році.

СПІВВЛАСНИКИ БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ ОБИРАЮТЬ КЕРУЮЧУ КОМПАНІЮ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА УПРАВИТЕЛЕМ !

     22.07.2021 в приміщенні керуючої компанії було укладено договір управління багатоквартирним житловим будинком на бульв. Перова, 2/1.

     Це стало можливим завдяки спільній роботі та взаємодії співвласників багатоквартирного житлового будинку та керуючої компанії.

     Протягом останніх півроку між співвласниками та керуючою компанією проводились зустрічі , наради, перемовини, щодо подальшої співпраці та залучення керуючої компанії в якості управителя багатоквартирного житлового будинку.

     Така модель співпраці керуючої компанії та співвласників багатоквартирного житлового будинку надає співвласникам гарантії виконання всіх умов договору, наявність в управителя відповідної матеріальної технічної бази, підпорядкованість управителя міській та районній владі та системний контроль з боку співвласників та контролюючих органів міської влади.

Виконання ремонтних робіт з 05.07.2021 по 08.07.2021  року за рахунок коштів на послугу  з утримання  будинків , споруд та прибудинкової території

З метою утримання житлових будинків в належному технічному стані та відповідно до плану поточного ремонту, як складової з утримання будинків та прибудинкових територій, працівниками структурного підрозділу ЖЕД 410 виконувалися ремонтні роботи, а саме :

 – ремонт вхідних груп: Русанівська набережна,8  (6 пд.)

 – ремонт вхідних груп: вул. Шептицького,1,/2 ,8  (16 пд.)

Пожежної безпеки-особливу увагу !

   30 червня  2021 року в одному з структурних підрозділів комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва»  з метою посилення протипожежного захисту житлових будинків та прибудинкової території  у літній  періоду  2021 року під керівництвом головного інженера – голови комісії з питань надзвичайних ситуацій Столяра В.В проведено спеціальне заняття з питань цивільного захисту на тему: »Про підсумки протипожежної безпеки I півріччя 2021  року та заходи щодо посилення протипожежного захисту житлових будинків, прилеглої території комунального підприємства у літній період  2021 року».

Склад учасників заняття : члени комісії з питань надзвичайних ситуацій КП,головні інженери ЖЕД, відповідальні за пожежну безпеку в ЖЕД № 401-412, АРС, автогосподарство, дільниці по виготовленню виробів з металу, члени добровільних пожежних дружин, керівники формувань.       

      У своєї доповіді Столяр В.В звернув увагу присутніх на заходи щодо посилення протипожежного захисту підпо

рядкованих  житлових будинків в складних умовах літнього періоду. 

         Також в ході проведення спеціального заняття перед його учасниками виступили начальник відділу цивільного захисту Дніпровської  районної в місті Києві державної адміністрації Герасимов Е.В, головний інспектор Дніпровського районного управління  ГУ України у місті Києві служби цивільного захисту Білошенко Є.А.

      Під час занять відпрацьовані  питання організації проведення заходів по забезпеченню протипожежної безпеки у житлових будинках та прибудинкової території ЖЕД  Дніпровського району, попередження  виникнення  пожеж.

         В ході тренування по евакуації  працівників  підприємства при  імітації пожежі на другом  поверсі  приміщення ЖЕД № 412,у короткій термін проведено оповіщення співробітників в кабінетах про пожежу, організовано їх своєчасну євакуацію через аварійний вихід.

         Чітко та злагоджено діяла добровільна пожежна дружина  підприємства під керівництвом майстра з ремонту Дзюби В.В при гасінні пожежі з використанням вогнегасників та пожежних гідрантів.

         Для своєчасної медичної допомоги потерпілим  при отруєнні  димом та опіках підготовлено був в короткій термін медичний пункт під керівництвом  Сопік О.І

      Друга частина спеціального показового заняття проведена з залученням пожежно – рятувальної техніки та демонстрації пожежно-технічного обладнання спеціалістами РУ ГУ ДСНС України в м. Києві під керівництвом підполковника служби цивільного захисту Білошенко Є.А.Заняття завершені підведенням підсумків.Добру оцінку учасникам тренування при ліквідації пожежі надав керівник заняття Столяр В.В.

Провідний спеціаліст з питань ЦЗ                              О.Висоцький

У Дніпровському районі продовжується робота по підготовки житлового фонду до опалювального періоду 2021-2022 років. Відповідно до графіка, працівниками комунального підприємство “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” виконують роботи з промивки систем централізованого опалення житлових будинки комунальної власності Дніпровського району.

Працівниками ЖЕД 404 проводиться промивка системи ЦО житлового будинку № 5 на Харьковському шосе

Працівниками ЖЕД 404 проводиться промивка системи ЦО житлового будинку № 8 по вул. Празька

Виконання ремонтних робіт з 29.06.2021 по 02.07.2021  року за рахунок коштів на послугу  з утримання  будинків , споруд та прибудинкової території.

З метою утримання житлових будинків в належному технічному стані та відповідно до плану поточного ремонту, як складової з утримання будинків та прибудинкових територій, працівниками структурного підрозділу ЖЕД 406 виконувалися ремонтні роботи, а саме :

 – заміна зовнішньої зливоприймальної системи: вул. Волхівська,5 (2,3 пд.)

Виконання ремонтних робіт з 22.06.2021 по 25.06.2021  року за рахунок коштів на послугу  з утримання  будинків , споруд та прибудинкової території

            З метою утримання житлових будинків в належному технічному стані та відповідно до плану поточного ремонту, як складової з утримання будинків та прибудинкових територій, працівниками структурного підрозділу ЖЕД 410 виконувалися ремонтні роботи, а саме :

 – ремонт покрівлі проспект Миру 7 кв.57  ЖЕД-401

           – облаштування пішохідної доріжки А.Малишка, 9  ЖЕД-411

Обслуговування ліфтового обладнання в житлових будинках комунальної власності Дніпровського району м. Києва виконується працівниками ТОВ «ЕЛЕВЕЙТОР СЕРВІС».

–  поточний ремонт електричної частини ліфтового обладнання в житловому будинку № 2 (під’їзд № 1) на проспекті Романа Шухевича.

–  поточний ремонт механічної частини ліфтового обладнання в житловому будинку № 37 (під’їзд № 1) по вул. Миропільська

Виконання ремонтних робіт з 07.06.2021 по 10.06.2021  року за рахунок коштів на послугу  з утримання  будинків , споруд та прибудинкової території.

З метою утримання житлових будинків в належному технічному стані та відповідно до плану поточного ремонту, як складової з утримання будинків та прибудинкових територій, працівниками структурного підрозділу ЖЕД 410 виконувалися ремонтні роботи, а саме :

       – ремонт вхідної групи за адресою: вул. Шептицького,1/2 – 13 пд.

        – ремонт інженерних мереж в технологічних каналах – проспект Миру, 13 ЖЕД-401

Комунальним  підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» з метою покращення благоустрою та екологічного стану Дніпровського району, прибудинкових територій, розвитку  і підтримки ініціативи співвласників багатоповерхових будинків  здійснюються роботи по створенню, догляду та експлуатації об’єктів благоустрою району.    

  Сьогодення підтверджує, що одним з головних компонентів міста є зелені насадження, які позитивно впливають на сприйняття Києва, підвищують його ландшафтну, художню та естетичну виразність, водночас покращують умови праці, побуту та відпочинку мешканців Дніпровського району.

 

Працівники комунального підприємства спільно з мешканцями  виконують роботи по озелененню прибудинкових територій. Керівництво комунального підприємства щиро вдячно мешканцям за участь в роботі по озелененню територій.

На території ЖЕД – 410 вул.Шептицького,3-а  за участю ініціативних мешканців  житлового будинку Романенко М.О., Колесник І.О., Шаповал О.Г.  облаштовано  квітники, проведено благоустрій зони відпочинку мешканців, ремонт газонів.

ЖЕД 410 вул.Микільсько-Слобідська, 6/2 за участю мешканців житлового будинку: Олійник Я.В., Романенко В. І., Дорошенко Т. Ю. створені нові та проведена реконструкція існуючих зелених насаджень, облаштовано квіткові клумби.

ЖЕД-409 вул.Карбишева,10. Мешканка житлового будинку № 10 на вул. Карбишева  Беленюк Л.К. створює квіткові композиції, разом з працівниками ЖЕД-409 проводить догляд за зеленими насадженнями.

У Дніпровському районі продовжується робота по підготовки житлового фонду до опалювального періоду 2021-2022 років.Відповідно до графіка, працівниками комунального підприємство “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” проводиться промивка систем централізованого опалення житлових будинки комунальної власності Дніпровського району.

Працівниками ЖЕД 407 проводиться промивка системи ЦО житлового будинку № 34Б по вул. Березняківська

Працівниками ЖЕД 407 проводиться промивка системи ЦО житлового будинку № 34А по вул. Березняківська

Працівниками ЖЕД 407 проводиться промивка системи ЦО житлового будинку № 19А по вул. Березняківська

Підтримуючи ініціативу Київської міської влади, Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» пропонує творчим особистостям, мешканцям Дніпровського району створити артоб’єкти (мурали) на фасадах технічних об’єктів, які розміщено на прибудинкових територіях. Втілення зазначеної ініціативи призведе до покращення естетичного вигляду технічним об’єктам та прибудинковим територіям в цілому.

Нанесення артоб’єктів (муралів) можливе за умови погодженням із громадськістю та Комунальним підприємством.

Ремонт, утеплення та накриття вентиляційних каналів квартир житлового будинку Дарницький бульвар,13 підрядною організацією.

Запрошуємо Вас, для участі укладання договорів на управителя по обслуговуванню житлового фонду. 19.04.2021

Запрошуємо Вас, для участі укладання договорів на управителя по обслуговуванню житлового фонду. 07.04.2021

Нарада семінар «Енергетичний менеджмент та підвищення енергоефективності в житлово комунальній сфері. 25.02.2015