Записи

Проведення спеціального показового заняття з протипожежної безпеки

ЗВІТ

про проведення спеціального показового заняття з протипожежної безпеки

у КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва”

19 грудня 2018 року на території  ЖЕД № 405 під керівництвом –  головного інженера, голови комісії з питань надзвичайних ситуацій КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” Кравчука С.Г., у частині виконання плану підготовки адміністративних та житлових будинків, прибудинкової території підприємства до зимового періоду 2019 року проведено спеціальне показове заняття з питань цивільного захисту на тему:

«Про підсумки протипожежної безпеки за 2018 року та заходи щодо посилення протипожежного захисту адміністративних та житлових будинків, прилеглої території комунального підприємства у зимовий період 2019 року».

            Склад учасників заняття: члени комісії з питань надзвичайних ситуацій КП, головні інженери ЖЕД, відповідальні за пожежну безпеку в ЖЕД № 401-412, АРС, автогосподарство, дільниці по виготовленню виробів з металу, члени добровільних пожежних дружин, керівники формувань.

Під час занять відпрацьовані питання організації проведення заходів по забезпеченню протипожежної безпеки у адміністративних та житлових будинках, прибудинкової території  ЖЕД  Дніпровського району, попередження  виникнення пожеж.

З доповіддю «Підсумки протипожежної безпеки в КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» за 2018 рік та заходи щодо посилення протипожежної безпеки в житлових будинках та прибудинкової території у зимовий період 2019 року» виступив керівник заняття Кравчук С.Г.

Успішних  результатів у роботі по забезпеченню пожежної безпеки на своїх об’єктах, як відмітив доповідач, досягли начальники ЖЕД № 405 Кучерявий Р.П., ЖЕД № 406 Проценко О.Г, ЖЕД № 410 Пількевич О.А

Крім того з доповіддю: «Основі напрямки забезпечення протипожежного стану об’єктів у 2019 році» виступив майор цивільного захисту Белошенко Е.А,  головний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Дніпровського районного управління ГУ України у місті Києві.

Друга частина заняття проведена з залученням пожежно-рятувальної техніки та демонстрації пожежно-технічного обладнання.

Спеціалісти РУ ГУ ДСНС України у м. Києві при проведенні практичного заняття з залученням пожежно-рятувальної техніки АЦ 40 (43253)-247.1, АЦ -40 (43253)-247.1, АЦ-4,5-60 (ТGМ 12.240)-364 продемонстрували тактичні можливості пожежно-рятувальних підрозділів, а також гасіння пожежі з використанням вогнегасників.

Заняття завершені підведенням підсумків

Провідний спеціаліст з питань ЦЗ                                        Олександр ВИСОЦЬКИЙ

ОСНОВНІ ЗДОБУТКИ ТА НАПРАЦЮВАННЯ комунального підприємства “Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” у 2018 році

ОСНОВНІ ЗДОБУТКИ ТА НАПРАЦЮВАННЯ

комунального підприємства “Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” у 2018 році

З метою своєчасної та якісної підготовки до нового опалювального сезону Підприємством було проведено обслуговування та підготовку
1009 житлових будинків комунальної власності, з яких взято актів
на 930 будинків, що на 7 будинків більше ніж у попередньому році.

З метою здійснення коректних нарахувань мешканцям району за теплопостачання було виконано повірку/ремонт 38 будинкових вузлів обліку теплової енергії, які перебувають на балансі підприємства, термін повірки яких було вичерпано (всього на балансі підприємства перебувають 68 ВОТЕ).

Загальний обсяг робіт з поточного ремонту в межах тарифу на послуги
з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій за період з 01.01.2018 по 01.10.2018 виконано підрядними організаціями та силами працівників ЖЕД, що дало можливість проведення поточного ремонту на 807 будинках.

У порівнянні з 2017 роком Підприємство зуміло збільшити обсяги ремонтних робіт майже у три рази, залучивши на поточний ремонт у 2018 році на 17 157,7 тис. грн більше ніж за минулий рік.

Адресним переліком для виконання робіт з капітального ремонту на сьогоднішній день передбачено виконання робіт з капітального ремонту житлового фонду Дніпровського району м. Києва по 254 об’єктам (в тому числі громадські проекти – 8 шт.).

Станом на сьогоднішній час, на 220 об’єктах роботи завершені на 28-х об’єктах продовжується виконання робіт.

Площа, передана в оренду (разом з пільговими категоріями) становить 42 900,06 кв. м.

Заборгованість з орендної плати станом на теперішній час у порівнянні з початком року зменшилась на 32 %.

Протягом поточного року Підприємством видалено 691 сухостійне дерево, проведено санітарну обрізку 720 дерев, очищено 635 дерев від омели, ліквідовано 16 несанкціонованих сміттєзвалищ на позабалансових територіях, виготовлено і встановлено 21 контейнерний майданчик, відремонтовано
335 дитячих майданчиків, встановлено 101 лав та відремонтовано 200 лав для відпочинку.

Для забезпечення життєдіяльності Підприємства та підпорядкованих структурних підрозділів у 2018 році придбано матеріалів для проведення ремонтних робіт, проведення робіт із благоустрою, пального, два причепи тракторних 2ПТС-6, два вантажопасажирських автомобіля Fiat Nuovo Doblo Combi Fctive 1,3 Mj для потреб аварійної служби, чотири трактори КИЙ-14102 з навісним обладнанням (щітка та відвал).

КОМАНДНО-ШТАБНЕ ТРЕНУВАННЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

КОМАНДНО-ШТАБНЕ ТРЕНУВАННЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

10 вересня 2018 року  у КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” відбулося командно-штабне тренування з питань цивільного захисту зі спеціалізованою комунально-технічною службою під керівництвом  директора підприємства Прогонюка С.Т. на тему: «Організація роботи спеціалізованої комунально–технічної служби щодо забезпечення проведення спеціальних робіт і заходів по захисту робітників, службовців, непрацюючого населення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та ліквідації наслідків стихійного лиха».

Посередником на тренуванні був головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій Дніпровської районної державної адміністрації м. Києва» Лисов В.В

На тренування залучалися:

Управління підприємства, комісії з питань ліквідації наслідків НС та евакуації КП, аварійно – ремонтна служба, автогосподарство, керівники ЦЗ ЖЕД, формування цивільного захисту ЖЕД-№№ 401-412.

У ході тренування відпрацьовані були наступні питання:

  1. Проведено «збір» керівного складу, працівників та службовців комунального підприємства.
  2. Відпрацьовані практичні питання по ліквідації наслідків НС за ввідними:

– приведення у готовність спеціалізованої ї комунально-технічної служби до ліквідації наслідків стихійного лиха;

– ускладнення погодних умов (великою кількістю опадів, зливних дощів та штормового вітру);

– «Аварія» на трубопроводі у підвалі будинку;

– «Пожежа» на території ДВРЗ.

Органи управління показали добру організованість і злагодженість в роботі, вміло організували збір даних обстановки, правильно реагували на всі зміни обстановки, не допустили випадків втрати  управління.

Загальна оцінка командно-штабного тренування з питань цивільного захисту – «добре».

Боротьба з наслідками негоди

Працівники КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” долають наслідки негоди.

Внаслідок буревію, який пройшов столицею минулої ночі, у Дніпровському районі м. Києва, повалено 95 дерев, пошкоджено 46 покрівель. Станом на 14.00 16 серпня 2018 року працівниками КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” розпилено більш ніж 30 дерев, відремонтовано 9 дахів. Роботи по усуненню наслідків негоди тривають.