Проведення спеціального показового заняття з протипожежної безпеки

Проведення спеціального показового заняття з протипожежної безпеки

ЗВІТ

про проведення спеціального показового заняття з протипожежної безпеки

у КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва”

19 грудня 2018 року на території  ЖЕД № 405 під керівництвом –  головного інженера, голови комісії з питань надзвичайних ситуацій КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” Кравчука С.Г., у частині виконання плану підготовки адміністративних та житлових будинків, прибудинкової території підприємства до зимового періоду 2019 року проведено спеціальне показове заняття з питань цивільного захисту на тему:

«Про підсумки протипожежної безпеки за 2018 року та заходи щодо посилення протипожежного захисту адміністративних та житлових будинків, прилеглої території комунального підприємства у зимовий період 2019 року».

            Склад учасників заняття: члени комісії з питань надзвичайних ситуацій КП, головні інженери ЖЕД, відповідальні за пожежну безпеку в ЖЕД № 401-412, АРС, автогосподарство, дільниці по виготовленню виробів з металу, члени добровільних пожежних дружин, керівники формувань.

Під час занять відпрацьовані питання організації проведення заходів по забезпеченню протипожежної безпеки у адміністративних та житлових будинках, прибудинкової території  ЖЕД  Дніпровського району, попередження  виникнення пожеж.

З доповіддю «Підсумки протипожежної безпеки в КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» за 2018 рік та заходи щодо посилення протипожежної безпеки в житлових будинках та прибудинкової території у зимовий період 2019 року» виступив керівник заняття Кравчук С.Г.

Успішних  результатів у роботі по забезпеченню пожежної безпеки на своїх об’єктах, як відмітив доповідач, досягли начальники ЖЕД № 405 Кучерявий Р.П., ЖЕД № 406 Проценко О.Г, ЖЕД № 410 Пількевич О.А

Крім того з доповіддю: «Основі напрямки забезпечення протипожежного стану об’єктів у 2019 році» виступив майор цивільного захисту Белошенко Е.А,  головний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Дніпровського районного управління ГУ України у місті Києві.

Друга частина заняття проведена з залученням пожежно-рятувальної техніки та демонстрації пожежно-технічного обладнання.

Спеціалісти РУ ГУ ДСНС України у м. Києві при проведенні практичного заняття з залученням пожежно-рятувальної техніки АЦ 40 (43253)-247.1, АЦ -40 (43253)-247.1, АЦ-4,5-60 (ТGМ 12.240)-364 продемонстрували тактичні можливості пожежно-рятувальних підрозділів, а також гасіння пожежі з використанням вогнегасників.

Заняття завершені підведенням підсумків

Провідний спеціаліст з питань ЦЗ                                        Олександр ВИСОЦЬКИЙ

kpkk

Напишіть відгук