Навчання з питань пожежної безпеки

Навчання з питань пожежної безпеки

У приміщенні Керуючої компанії 17 квітня 2018 року під керівництвом  головного інженера, голови комісії з питань надзвичайних ситуацій Керуючої компанії Кравчука С.Г.,  з метою підготовки житлових будинків та прибудинкової території  підприємства  до весняно-літнього періоду 2018 року, проведено спеціальне показове заняття з питань цивільного захисту на тему: “Про підсумки протипожежної безпеки за I квартал 2018 року та заходи щодо посилення протипожежного захисту житлових будинків, прилеглої території комунального підприємства у весняно-літній період 2018 року”. У навчанні взяли участь представник Дніпровського районного управління ДСНС України у м. Києві, керівництво Керуючої компанії та відповідальні за пожежну безпеку працівники житлово-експлуатаційних дільниць.

У межах навчання проведено практичне заняття щодо евакуації з приміщення Керуючої компанії під час умовної пожежи.

                Склад учасників заняття : члени комісії з питань назвичайних ситуацій КП, головні інженери ЖЕД, відповідальні за пожежну безпеку в ЖЕД № 401-412, АРС, автогосподарстве, дільниці по виготовленню виробів з металу, члени добровільних пожежних дружин, керівники формувань.

          Під час занять опрацьовані  питання організаціи проведення заходів по забезпеченню протипожежної безпеки у житлових будинках та прибудинкової території  ЖЕД  Дніпровського району, попередження  виникнення  пожеж.

                З  доповіддю «Підсумки протипожежної безпеки в КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва» за I квартал 2018 року та заходи щодо посилення протипожежної безпеки в житлових будинках та прибудинкової території у весняно – літній період»  виступів керівник заняття Кравчук С.Г.

                Крім того з доповіддю: Основі напрямки забезпечення протипожежного стану об’ектів у весняно – літній період 2018 року» виступив  Іськов С.П. підполковник служби цивільного захисту РУ ГУ ДСНС України в м. Києві .

                Також було проведено практичне заняття на тему : «Надання першої медичної  допомоги при отруєнні димом, при опіках»  медичним працівником швидкої допомоги Бурдою Т.В.

                В ході практичного тренування по евакуації  працівників  підприємства при  імітації пожежі на 3-їм поверсі  приміщення КП ,у короткій термін проведено оповіщення сотрудників в кабінетах про пожежу, організовано їх своечасну  євакуацію через аварійний вихід.

               Чітко та злагоджено діяла добровільна пожежна дружина ЖЕД-405 під керівництвом старшого майстра з ремонту ЖЕД № 405 Дордука І.Г при гасінні пожежі з використанням вогнегасників та пожежних гідрантів.

                Для своєчасної медичної допомогі потерпілим  при отруєнні  димом та опіках  підготовлен був в короткій термін медичний пункт під керівницвом  Закрученко Л.Т.

kpkk

Напишіть відгук