Перші підсумки боротьби зі стихією

Перші підсумки боротьби зі стихією

На виконання Рішення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28.09.2017 № 34 “Про стан готовності органів виконавчої влади, служби підприємств, установ та організацій м.Києва до дій в осіньо-зимовий період 2017-2018 рр.” КП « Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва», служба автогосподарства Підприємства з 3.30 часу 19.12.2017 організовано приступило до роботи з очищення прибудинкової території від снігу. На розчистку снігу вийшли всі співробітники Підприємства.

На боротьбу зі сніговими занесами у перший і другий день Підприємство під керівництвом директора Прогонюка С.Т забезпечило на прибудинковій території безперебійну роботу 14 тракторів (100 % від наявної техніки), 482 двірників, залучено 24 одиниці малогабаритної механізації.

Впродовж двох днів очищено від снігу 1357 тис. кв.м  прибудинкової території. Використано за цей період  50т. посипочного матеріалу, а також 1400 л. палива із резерву.

У важких погодних умовах компанія надавала допомогу школам та дитячим садкам району при подолані кризової ситуації з розчистки снігу.


kpkk

Напишіть відгук