Працівниками ЖЕД-402 власними силами було виконано поточний ремонт підвального приміщення у рамці управління  житлового будинку №7  на  вулиці Краківська.

Керівником Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації Бабієм Павлом Миколайовичем представлено виконуючого обов’язки директора Комунального підприємства “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва”.                                                                                                                Новим очільником підприємства призначено Красного Івана Васильовича.

Працівниками комунального підприємства протягом зимового періоду виконуються роботи по видаленню омели (рослини-шкідника) з дерев на прибудинкових територіях. Видалені пошкоджені частини гілок подрібнюються та утилізуються. Також забезпечується прибирання та вивезення великогабаритного сміття з прибудинкових територій.

Працівниками  аварійною службою комунального підприємства “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району” були   проведені  зварювальні  роботи  по відновленню  гарячого та холодного  водопостачання   житлового будинку №11/1    на  вулиці  Ентузіастів

 

Працівниками  аварійною службою комунального підприємства “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району” були   проведені   роботи  по відновленню  електропостачання  житлового будинку №11-А   на  вулиці Райдужна

 

 

2 лютого 2020 року у комунальному підприємстві «Керуюча компанія з обслуговуванню житлового фонду Дніпровського району м. Києва» на базі захисної споруди, яка знаходиться в приміщенні ЖЕД 409 за адресою вул. Кибальчича,13-б проведено зустріч
з журналістами телеканалів України та зарубіжних телевізійних агентств.
На цій зустрічі начальником відділу цивільного захисту Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації Герасимовим Є.В проінформовано представників ЗМІ про стан готовності захисних споруд і найпростіших укриттів (підвальних приміщень житлових будинків) у Дніпровському районі м. Києва для можливого використання в особливий період

Працівниками комунального підприємства проводяться повсякденні роботи.

Працівниками комунального підприємства проведено заміну ділянки каналізаційної мережі в підвальному приміщенні житлового будинку на вул. Бородіна, 5-а

Працівниками ЖЕД -401 проведені ремонтні роботи по відновленню  централізованого  опалення житлового будинку №6  на вулиці Чупринки .

Зима, неділя, сніг… Працівники комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» з п’ятої ранку прибирають прибудинкові території від снігу та посипають піскосоляною сумішшю пішохідні доріжки для недопущення ожеледиці

 

 

 

Працівники комунального підприємства взялися прибирати сніг з четвертої ранку 18.01.2022

 

 

 

 

Працівниками  аварійною службою комунального підприємства “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району” були   проведені  зварювальні  роботи  по відновленню  гарячого водопостачання   житлового будинку №6   на  вулиці Краківська .


11 січня народний депутат України 

Швець С.Ф. спільно з керівником Комунального підприємства “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” Вітковським С. І. відвідали автогосподарство Комунального підприємства. 

На території автогосподарства керівник Комунального підприємства ознайомив народного депутата України, з наявною технікою для обслуговування житлового господарства району та показав техніку та обладнання придбане наприкінці 2021 року. 

За рахунок коштів субвенції державного бюджету, виділених за ініціативи та безпосереднього сприяння народного обранця по Дніпровському району, було придбано трактор з навісним обладнанням (відвал та щітка), два причепи вантажопід’ємністю 6 т та машину для очистки колодязів. Придбана техніка дозволить зменшити використання ручної праці. 

Крім того, під час зустрічі Керівник Комунального підприємства Вітковський С.І. та народний депутат України Швець С.Ф. визначили напрямки подальшої співпраці в 2022 році щодо подальшого оновлення парку комунальної техніки та обладнання задля покращення стану надання житлово-комунальних послуг мешканцям Дніпровського району.

У зв’язку з різким зниженням температури повітря у приміщенні ЖЕД 409 на вул. Карбишева, 13-Б функціонує пункт обігріву.

  


З четвертої ранку сьогодні почалося прибирання снігу….

10.01.2022Працівники Комунального підприємства незважаючи на вихідні та святкові дні забезпечують прибирання снігу та недопущення ожеледиці на прибудинкових територіях, пішохідних доріжках та внутрішньоквартальних проїздах 04.01.2022

 

З НОВИМ 2022 РОКОМ !

29 грудня 2021 року у комунальному підприємстві «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва» за участю заступника начальника  Дніпровського районного управління ГУ ДСНС України  підполковника Іськова С.П проведені підсумки протипожежної  безпеки  за 2021 рік, визначені заходи щодо посилення протипожежної безпеки  у житлових будинках та прибудинкової території у 2022 році.

  З доповіддю «Про підсумки протипожежної безпеки за 2021 рік та заходи щодо посилення протипожежного захисту житлових будинків, прилеглої території комунального підприємства у 2022 році» виступив Столяр В.В – головний інженер, голова комісії з надзвичайних ситуацій підприємства.

        У доповіді  керівник зборів  Столяр В.В проаналізував  причини всіх пожеж, які  виникли у житлових будинках, та територіях ЖЕД, відзначив кращих ЖЕД 402, 404,406,409 по проведенню протипожежних заходів  у 2021 році та нагородив їх керівників грамотами .

        Також було проведено практичне заняття на тему : « Евакуація працівників підприємства при імітації пожежі на 1.2.3 поверхах приміщення будівлі»

            В ході тренування  организовано   евакуаціїя працівників  підприємства при  імітації пожежі на 3-їм поверсі  будивлі,у короткій термін оповіщені  сотрудники всіх кабінетів про пожежу, організовано їх своечасну євакуацію через аварійні  виходи.

  У своєму виступі підполковник  Іськов С.І  висловив занепокоєння  Державної служби України з надзвичайних ситуацій кількістю та наслідками пожеж, що виникають у житловому секторі та наголосив про заходи щодо їх недопущення та попередження.

Передноворічне оновлення техніки

За сприяння народного депутата України Швеця Сергія Федоровича розпорядженням Кабінету Міністрів України у 2021 році спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на придбання техніки та обладнання для потреб комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва».
За рахунок коштів субвенції комунальним підприємством проведено закупівлю комунальної техніки та обладнання: трактор з навісним обладнанням (відвал та щітка), два тракторні причепи та машину для очистки колодязів.
Придбана техніка та обладнання надає змогу комунальному підприємству покращити процес та скоротити терміни механізованого прибирання територій, забезпечити оперативне постачання нових елементів благоустрою та матеріалів і вивезення сміття, листя тощо, механізувати процес очищення зливоприймачів на прибудинкових територіях та внутрішньоквартальних проїздах.

Працівниками  аварійною службою комунального підприємства “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району” були   проведені  зварювальні  роботи  по відновленню  централізованого опалення  житлового будинку №14   на  проспекті Миру .

Працівниками  підрядної організацією проведені  роботи  по прочищенню каналізаційної мережі  від житлового будинку №12/1  на  проспекті Юрія Гагаріна  до першого каналізаційного колодязя .

У комунальному підприємстві «Керуюча  компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва» з представниками  підрозділів підприємства  співробітником Дніпровського районного управління ДСНС України у м.Києві  підполковником  цивільного захисту Іськовим С.П проведені  профілактичні заходи яки спрямовані  на запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій у житловому секторі  у зв’язку з погіршенням  погодних умов та підготовкою до новорічних свят.

Механізатори на снігоприбиральній техніці з третьої години ранку та двірники з п’ятої години продовжили роботу по очищенню пішохідних доріжок, підходів до сміттєвих контейнерів, дворових і внутрішньобудинкових проїздів від снігу та посипання їх піщано-соляною суміщщю для недопущення ожеледиці. Роботи триватимуть протягом всього дня.

14.12.2021 року на базі комунального підприємства “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” за участю засобів масової інформації директором Департаменту муніципальної безпеки Київської міської державної адміністрації Ткачука Р.С. проінспектовано захисні споруди та укриття подвійного призначення щодо їх готовності в особливий період. В ході інспекції були оглянуті захисна споруда ІІ класу на вул. Миколи Кибальчича, 13-Б, яка передбачена для укриття працюючою зміни працівників підприємства в особливий період до 350 осіб, та підвальне приміщення житлового будинку на вул. Краківська, 11, як укриття подвійного призначення для укриття населення. Особливу увагу було приділено готовності захисних споруд при виникненні надзвичайних ситуацій, санітарно-технічному стану цих приміщень, наявність вказівників входу до них та відповідність місць фактичного розташування об’єктів з інтерактивною картою Google.

 

Працівниками  ЖЕД-411 було проведено заміну рубильника  у електрощитовій  житлового будинку № 5 на вулиці Космічній.

 

 

 

 

Попередження !

 

 

 

З 5.00 години ранку працівники комунального підприємства “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” забезпечено прибирання пішохідних доріжок, прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів. Для цього залучено 479 працівників, 11 тракторів з навісним обладнанням, малогабаритну снігоприбиральну техніку та використано 14 т піщано-соляної суміші.

До уваги споживачів!

Основною передумовою своєчасного та якісного надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій є своєчасна і повна оплата їх вартості споживачами. Від своєчасності оплати залежить своєчасна виплата заробітної плати працівникам робітничих професій, які забезпечують належний санітарний та технічний стан багатоквартирних житлових будинків, поточний ремонт житлового фонду тощо.
Не зважаючи на те, що вартість надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з 2017 року не змінилася, в поточному році заборгованість за комірне збільшилася на суму 18,5 млн. грн.
З метою стягнення такої заборгованості, включаючи судові витрати та застосовуючи передбачені законодавством України санкції комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» за період 2020-2021 рр., ініційовано відкриття 196 судових проваджень, за якими стягується понад 2.5 млн. грн. боргу, а також відшкодовуються судові витрати.
З набранням чинності Порядку автоматизованого арешту коштів боржників на рахунках у банках, який затверджений наказом Міністерства юстиції України 16.04.2019 №1203/5, після отримання судових рішень та відкриття виконавчих проваджень, виконавець має можливість оперативно та ефективно проводити стягнення з боржників, через списання коштів з банківських рахунків.
Враховуючи зазначене, пропонуємо не зволікати зі сплатою послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, оскільки це несе негативні наслідки, як для підприємства щодо своєчасного та повного надання послуг, так і для споживача – отримувати послуги та вільно використовувати свій банківський рахунок.
Додатково інформуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.2013 № 970 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі» споживачі мають право на здійснення відповідного перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за відповідним зверненням й обґрунтуванням підстав.

Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» згідно встановленого плану в рамках підготовки житлового господарства до експлуатації протягом осінньо-зимового періоду 2021-2022 р.р. підготувало наявну техніку, а також необхідний інвентар та матеріали.
Для належного утримання територій в зимовий період підготовлено 11 снігоприбиральних тракторів з навісним обладнанням, піскосолерозкидувач, снігоприбиральна малогабаритна техніка. Заготовлено для посипання доріжок та проїздів піску – 1150 т. та 655 т солі, які складовані в сміттєзбірниках на прибудинкових територіях.

23.10.2021 Комунальне підприємство долучилося до загальноміської толоки з прибирання. Під час толоки проведено прибирання позабалансових територій від сміття на 9 локаціях, проведено збирання та вивезення 208 м3 опалого листя з прибудинкових територій, висаджено саджанці 776 кущів та 156 дерев, виконано роботи з кронування дерев та обрізки кущів, забезпечено подрібнення та вивезення зрізаного гілля, навантажено та вивезено 211 м3 великогабаритних відходів, виконано дрібний ремонт елементів благоустрою на прибудинкових територіях (ремонт та пофарбування огорож, лав, елементів дитячих майданчиків тощо).

З 01.10.2021 у місті Києві розпочався осінній місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану. КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” в рамках проведення осіннього місячника з 01.10.2021 по 13.10.2021 забезпечило виконання наступних робіт: – з прибирання прибудинкових територій та територій, які тимчасово не мають власників, – з видалення сухостійних, аварійних дерев, видалення рослини-шкідника омели та видалення сухих гілок; – з висадки саджанців кущів та дерев; – з поточного ремонту елементів благоустрою на прибудинкових територіях; – з встановлення огорожі контейнерних майданчиків; – з поточного ремонту асфальтових покриттів прибудинкових територій; – вивезення сміттєзвалищ; – завезення піску та ґрунту; – зафарбування графіті на фасадах будинків; – прибирання та вивезення покинутих шин, та залишків бетону; – з поточного ремонту елементів дитячих та спортивних майданчиків тощо. Фінансування робіт здійснюється за рахунок коштів, які співвласники сплачують у складі квартирної плати, а також за рахунок коштів інвесторів. До проведення осіннього місячника долучаються як працівники комунального підприємства, свіввласники житлових будинків та інші небайдужі громадяни.

   З метою покращення благоустрою та екологічного стану Дніпровського району міста Києва, прибудинкових територій, розвитку і підтримки ініціативи співвласників багатоповерхових будинків, які приймають активну участь у благоустрою прибудинкових територій, серед структурних підрозділів ЖЕД № 401-412 Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» було організовано проведення конкурсу «Краще подвір’я».

СПІВВЛАСНИКИ БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ ОБИРАЮТЬ КЕРУЮЧУ КОМПАНІЮ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА УПРАВИТЕЛЕМ !

Керівником Комунального підприємства “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” Вітковським Сергієм Івановичем спільно з депутатом Київської міської ради Федоренком Юрієм Сергійовичем проведено зустріч мешканцями багатоквартирного житлового будинку на вул. Миропільська, 15, щодо актуальних проблем, які турбують мешканців та потребують вирішення.


Між КП Керуюча компанія та співвласниками за підтримки депутата міської ради налагоджено тісний зв’язок по вирішенню ряду порушених питань та заплановано їх виконання в поточному році, а також які роботи планувати для бюджетного фінансування згідно міських цільових програм у наступному році.

СПІВВЛАСНИКИ БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ ОБИРАЮТЬ КЕРУЮЧУ КОМПАНІЮ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА УПРАВИТЕЛЕМ !

     22.07.2021 в приміщенні керуючої компанії було укладено договір управління багатоквартирним житловим будинком на бульв. Перова, 2/1.

     Це стало можливим завдяки спільній роботі та взаємодії співвласників багатоквартирного житлового будинку та керуючої компанії.

     Протягом останніх півроку між співвласниками та керуючою компанією проводились зустрічі , наради, перемовини, щодо подальшої співпраці та залучення керуючої компанії в якості управителя багатоквартирного житлового будинку.

     Така модель співпраці керуючої компанії та співвласників багатоквартирного житлового будинку надає співвласникам гарантії виконання всіх умов договору, наявність в управителя відповідної матеріальної технічної бази, підпорядкованість управителя міській та районній владі та системний контроль з боку співвласників та контролюючих органів міської влади.

Виконання ремонтних робіт з 05.07.2021 по 08.07.2021  року за рахунок коштів на послугу  з утримання  будинків , споруд та прибудинкової території

З метою утримання житлових будинків в належному технічному стані та відповідно до плану поточного ремонту, як складової з утримання будинків та прибудинкових територій, працівниками структурного підрозділу ЖЕД 410 виконувалися ремонтні роботи, а саме :

 – ремонт вхідних груп: Русанівська набережна,8  (6 пд.)

 – ремонт вхідних груп: вул. Шептицького,1,/2 ,8  (16 пд.)

Пожежної безпеки-особливу увагу !

   30 червня  2021 року в одному з структурних підрозділів комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва»  з метою посилення протипожежного захисту житлових будинків та прибудинкової території  у літній  періоду  2021 року під керівництвом головного інженера – голови комісії з питань надзвичайних ситуацій Столяра В.В проведено спеціальне заняття з питань цивільного захисту на тему: »Про підсумки протипожежної безпеки I півріччя 2021  року та заходи щодо посилення протипожежного захисту житлових будинків, прилеглої території комунального підприємства у літній період  2021 року».

Склад учасників заняття : члени комісії з питань надзвичайних ситуацій КП,головні інженери ЖЕД, відповідальні за пожежну безпеку в ЖЕД № 401-412, АРС, автогосподарство, дільниці по виготовленню виробів з металу, члени добровільних пожежних дружин, керівники формувань.       

      У своєї доповіді Столяр В.В звернув увагу присутніх на заходи щодо посилення протипожежного захисту підпо

рядкованих  житлових будинків в складних умовах літнього періоду. 

         Також в ході проведення спеціального заняття перед його учасниками виступили начальник відділу цивільного захисту Дніпровської  районної в місті Києві державної адміністрації Герасимов Е.В, головний інспектор Дніпровського районного управління  ГУ України у місті Києві служби цивільного захисту Білошенко Є.А.

      Під час занять відпрацьовані  питання організації проведення заходів по забезпеченню протипожежної безпеки у житлових будинках та прибудинкової території ЖЕД  Дніпровського району, попередження  виникнення  пожеж.

         В ході тренування по евакуації  працівників  підприємства при  імітації пожежі на другом  поверсі  приміщення ЖЕД № 412,у короткій термін проведено оповіщення співробітників в кабінетах про пожежу, організовано їх своєчасну євакуацію через аварійний вихід.

         Чітко та злагоджено діяла добровільна пожежна дружина  підприємства під керівництвом майстра з ремонту Дзюби В.В при гасінні пожежі з використанням вогнегасників та пожежних гідрантів.

         Для своєчасної медичної допомоги потерпілим  при отруєнні  димом та опіках підготовлено був в короткій термін медичний пункт під керівництвом  Сопік О.І

      Друга частина спеціального показового заняття проведена з залученням пожежно – рятувальної техніки та демонстрації пожежно-технічного обладнання спеціалістами РУ ГУ ДСНС України в м. Києві під керівництвом підполковника служби цивільного захисту Білошенко Є.А.Заняття завершені підведенням підсумків.Добру оцінку учасникам тренування при ліквідації пожежі надав керівник заняття Столяр В.В.

Провідний спеціаліст з питань ЦЗ                              О.Висоцький

У Дніпровському районі продовжується робота по підготовки житлового фонду до опалювального періоду 2021-2022 років. Відповідно до графіка, працівниками комунального підприємство “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” виконують роботи з промивки систем централізованого опалення житлових будинки комунальної власності Дніпровського району.

Працівниками ЖЕД 404 проводиться промивка системи ЦО житлового будинку № 5 на Харьковському шосе

Працівниками ЖЕД 404 проводиться промивка системи ЦО житлового будинку № 8 по вул. Празька

Виконання ремонтних робіт з 29.06.2021 по 02.07.2021  року за рахунок коштів на послугу  з утримання  будинків , споруд та прибудинкової території.

З метою утримання житлових будинків в належному технічному стані та відповідно до плану поточного ремонту, як складової з утримання будинків та прибудинкових територій, працівниками структурного підрозділу ЖЕД 406 виконувалися ремонтні роботи, а саме :

 – заміна зовнішньої зливоприймальної системи: вул. Волхівська,5 (2,3 пд.)

Виконання ремонтних робіт з 22.06.2021 по 25.06.2021  року за рахунок коштів на послугу  з утримання  будинків , споруд та прибудинкової території

            З метою утримання житлових будинків в належному технічному стані та відповідно до плану поточного ремонту, як складової з утримання будинків та прибудинкових територій, працівниками структурного підрозділу ЖЕД 410 виконувалися ремонтні роботи, а саме :

 – ремонт покрівлі проспект Миру 7 кв.57  ЖЕД-401

           – облаштування пішохідної доріжки А.Малишка, 9  ЖЕД-411

Обслуговування ліфтового обладнання в житлових будинках комунальної власності Дніпровського району м. Києва виконується працівниками ТОВ «ЕЛЕВЕЙТОР СЕРВІС».

–  поточний ремонт електричної частини ліфтового обладнання в житловому будинку № 2 (під’їзд № 1) на проспекті Романа Шухевича.

–  поточний ремонт механічної частини ліфтового обладнання в житловому будинку № 37 (під’їзд № 1) по вул. Миропільська

Виконання ремонтних робіт з 07.06.2021 по 10.06.2021  року за рахунок коштів на послугу  з утримання  будинків , споруд та прибудинкової території.

З метою утримання житлових будинків в належному технічному стані та відповідно до плану поточного ремонту, як складової з утримання будинків та прибудинкових територій, працівниками структурного підрозділу ЖЕД 410 виконувалися ремонтні роботи, а саме :

       – ремонт вхідної групи за адресою: вул. Шептицького,1/2 – 13 пд.

        – ремонт інженерних мереж в технологічних каналах – проспект Миру, 13 ЖЕД-401

Комунальним  підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» з метою покращення благоустрою та екологічного стану Дніпровського району, прибудинкових територій, розвитку  і підтримки ініціативи співвласників багатоповерхових будинків  здійснюються роботи по створенню, догляду та експлуатації об’єктів благоустрою району.    

  Сьогодення підтверджує, що одним з головних компонентів міста є зелені насадження, які позитивно впливають на сприйняття Києва, підвищують його ландшафтну, художню та естетичну виразність, водночас покращують умови праці, побуту та відпочинку мешканців Дніпровського району.

 

Працівники комунального підприємства спільно з мешканцями  виконують роботи по озелененню прибудинкових територій. Керівництво комунального підприємства щиро вдячно мешканцям за участь в роботі по озелененню територій.

На території ЖЕД – 410 вул.Шептицького,3-а  за участю ініціативних мешканців  житлового будинку Романенко М.О., Колесник І.О., Шаповал О.Г.  облаштовано  квітники, проведено благоустрій зони відпочинку мешканців, ремонт газонів.

ЖЕД 410 вул.Микільсько-Слобідська, 6/2 за участю мешканців житлового будинку: Олійник Я.В., Романенко В. І., Дорошенко Т. Ю. створені нові та проведена реконструкція існуючих зелених насаджень, облаштовано квіткові клумби.

ЖЕД-409 вул.Карбишева,10. Мешканка житлового будинку № 10 на вул. Карбишева  Беленюк Л.К. створює квіткові композиції, разом з працівниками ЖЕД-409 проводить догляд за зеленими насадженнями.

У Дніпровському районі продовжується робота по підготовки житлового фонду до опалювального періоду 2021-2022 років.Відповідно до графіка, працівниками комунального підприємство “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” проводиться промивка систем централізованого опалення житлових будинки комунальної власності Дніпровського району.

Працівниками ЖЕД 407 проводиться промивка системи ЦО житлового будинку № 34Б по вул. Березняківська

Працівниками ЖЕД 407 проводиться промивка системи ЦО житлового будинку № 34А по вул. Березняківська

Працівниками ЖЕД 407 проводиться промивка системи ЦО житлового будинку № 19А по вул. Березняківська

Підтримуючи ініціативу Київської міської влади, Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» пропонує творчим особистостям, мешканцям Дніпровського району створити артоб’єкти (мурали) на фасадах технічних об’єктів, які розміщено на прибудинкових територіях. Втілення зазначеної ініціативи призведе до покращення естетичного вигляду технічним об’єктам та прибудинковим територіям в цілому.

Нанесення артоб’єктів (муралів) можливе за умови погодженням із громадськістю та Комунальним підприємством.

Ремонт, утеплення та накриття вентиляційних каналів квартир житлового будинку Дарницький бульвар,13 підрядною організацією.

Запрошуємо Вас, для участі укладання договорів на управителя по обслуговуванню житлового фонду. 19.04.2021

Запрошуємо Вас, для участі укладання договорів на управителя по обслуговуванню житлового фонду. 07.04.2021

Нарада семінар «Енергетичний менеджмент та підвищення енергоефективності в житлово комунальній сфері. 25.02.2015