Виконання ремонтних робіт з 07.06.2021 по 10.06.2021  року за рахунок коштів на послугу  з утримання  будинків , споруд та прибудинкової території.

З метою утримання житлових будинків в належному технічному стані та відповідно до плану поточного ремонту, як складової з утримання будинків та прибудинкових територій, працівниками структурного підрозділу ЖЕД 410 виконувалися ремонтні роботи, а саме :

       – ремонт вхідної групи за адресою: вул. Шептицького,1/2 – 13 пд.

        – ремонт інженерних мереж в технологічних каналах – проспект Миру, 13 ЖЕД-401

Комунальним  підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» з метою покращення благоустрою та екологічного стану Дніпровського району, прибудинкових територій, розвитку  і підтримки ініціативи співвласників багатоповерхових будинків  здійснюються роботи по створенню, догляду та експлуатації об’єктів благоустрою району.    

  Сьогодення підтверджує, що одним з головних компонентів міста є зелені насадження, які позитивно впливають на сприйняття Києва, підвищують його ландшафтну, художню та естетичну виразність, водночас покращують умови праці, побуту та відпочинку мешканців Дніпровського району.

 

Працівники комунального підприємства спільно з мешканцями  виконують роботи по озелененню прибудинкових територій. Керівництво комунального підприємства щиро вдячно мешканцям за участь в роботі по озелененню територій.

На території ЖЕД – 410 вул.Шептицького,3-а  за участю ініціативних мешканців  житлового будинку Романенко М.О., Колесник І.О., Шаповал О.Г.  облаштовано  квітники, проведено благоустрій зони відпочинку мешканців, ремонт газонів.

ЖЕД 410 вул.Микільсько-Слобідська, 6/2 за участю мешканців житлового будинку: Олійник Я.В., Романенко В. І., Дорошенко Т. Ю. створені нові та проведена реконструкція існуючих зелених насаджень, облаштовано квіткові клумби.

ЖЕД-409 вул.Карбишева,10. Мешканка житлового будинку № 10 на вул. Карбишева  Беленюк Л.К. створює квіткові композиції, разом з працівниками ЖЕД-409 проводить догляд за зеленими насадженнями.

У Дніпровському районі продовжується робота по підготовки житлового фонду до опалювального періоду 2021-2022 років.Відповідно до графіка, працівниками комунального підприємство “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” проводиться промивка систем централізованого опалення житлових будинки комунальної власності Дніпровського району.

Працівниками ЖЕД 407 проводиться промивка системи ЦО житлового будинку № 34Б по вул. Березняківська

Працівниками ЖЕД 407 проводиться промивка системи ЦО житлового будинку № 34А по вул. Березняківська

Працівниками ЖЕД 407 проводиться промивка системи ЦО житлового будинку № 19А по вул. Березняківська

Підтримуючи ініціативу Київської міської влади, Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» пропонує творчим особистостям, мешканцям Дніпровського району створити артоб’єкти (мурали) на фасадах технічних об’єктів, які розміщено на прибудинкових територіях. Втілення зазначеної ініціативи призведе до покращення естетичного вигляду технічним об’єктам та прибудинковим територіям в цілому.

Нанесення артоб’єктів (муралів) можливе за умови погодженням із громадськістю та Комунальним підприємством.

Ремонт, утеплення та накриття вентиляційних каналів квартир житлового будинку Дарницький бульвар,13 підрядною організацією.

Запрошуємо Вас, для участі укладання договорів на управителя по обслуговуванню житлового фонду. 19.04.2021

Запрошуємо Вас, для участі укладання договорів на управителя по обслуговуванню житлового фонду. 07.04.2021

Нарада семінар «Енергетичний менеджмент та підвищення енергоефективності в житлово комунальній сфері. 25.02.2015