ІНФОРМАЦІЯ ПРО УКРИТТЯ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
|
ТОВ “Євро-реконструкція”: Iнформацiйне повiдомлення про нaмip встановлення тарифiв на опалення та гаряче водопостачання
«Чисті четверги»: забезпечення санітарного стану житлових будинків і територій
Прибирання опалого листя
Привітання колективу КП з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення
Виконано роботи із заміни автоматів за адресами: вул. Березняківська, 36-Б; вул. Юхновського, 14; вул. Алматинська, 39-Г.
Ремонт інженерних мереж за адресом: бульв. Дарницький, 21
Шановні мешканці!
Київ готується до наступної зими. У вашому будинку наявність електроенергії є критично важливою: від неї залежить робота насосів, ліфтів та інших систем життєзабезпечення.
Урядовий проект (затверджений Постановою Кабінету Міністрів України №353 від 20 березня 2026 р.) дозволяє БЕЗОПЛАТНО отримати для вашого будинку системи резервного живлення: інвертори, акумулятори або генератори. Обладнання закуповується за кошти державного бюджету.
Дату та час проведення зборів співвласників для прийняття рішення про участь у проекті необхідно погодити у вашому ЖЕДові.
Дізнатися контакти та адресу вашої дільниці (ЖЕДу) можна за посиланням:
Для консультацій та з усіх питань звертайтеся до вашого ЖЕДу.
ВЕСНЯНИЙ ДВОМІСЯЧНИК з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва у 2026 році
З метою забезпечення утримання території Дніпровського району міста Києва в належному стані з 16 березня до 15 травня 2026 року буде проводиться весняний двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва.
Заплановано проведення робіт з санітарного очищення та впорядкування прибудинкових територій після зимового періоду, очищення зливоприймачів, ремонту огорож зелених зон, дитячих майданчиків, лав для відпочинку мешканців, видалення омели на деревах, санітарної обрізки дерев, обкопування дерев, кущів, очищення будівель і споруд від графіті, інші роботи.
ЗАПРОШУЄМО бажаючих долучитися до двомісячника з благоустрою озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва.
Не залишайтеся байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота нашої територіальної громади починається з чистоти на власному подвір’ї, вулиці.
Закликаємо громадян утриматися від фото- та відеозйомки військових об’єктів, систем ППО, місць уражень та будь-яких переміщень і розташувань Збройних Сил України!

Інформація, щодо підготовки та підключенню житлових будинків до централізованого опалення КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» до зими 2025/2026р. станом на 08.10.2025 р.
На обслуговуванні КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фондуДніпровського району м. Києва» знаходиться 1021 будинків до опалювального періоду 2025-2026 р.р. підготовлюються 1011 житлових будинків, 10 будинків без централізованого опалення (газові котли, газові печі та електрокотел) 1 будинок після вибуху Малишка 33.
531 (529 з ЦО) будинків по зоні обслуговування ТОВ «Євро-Реконструкція».
124 (116 з ЦО) будинків по зоні обслуговування РТМ «Дарниця».
366 (1 будинок після вибуху Малишка 33) будинків по зоні обслуговування РТМ «Троєщина».
– по зоні обслуговування ТОВ «Євро-Реконструкція» отримано актів готовності на 493 будинків. (22 будинка по гарантійному листу аварійні будинки підлягають знесенню відповідно до розпорядження КМДА № 850 від 24.05.2004 р.) (14 будинків проводиться реконструкція ІТП акти готовності отримує КП «ГВП»)
– по зоні обслуговування РТМ «Дарниця» отримано актів готовності на 108 будинків (8 будинків по гарантійному листу з них 7 будинків ІТП встановлено по програмі КП ГВП, не взяті на баланс КП «Київтеплоенерго», 1 будинок без господарчий ІТП ) відповідно до рішення КМР № 3688/3729 від 02.12.2021 року підлягають передачі на баланс КП «Київтеплоенерго», рішення не виконано.
– по зоні обслуговування РТМ «Троєщина» отримано актів готовності на 343 будинків (22 будинка по гарантійному листу з них 5 будинків ІТП встановлено по програмі КП ГВП, не взяті на баланс КП «Київтеплоенерго», 17 будинків без господарчий ІТП ) відповідно до рішення КМР № 3688/3729 від 02.12.2021 року підлягають передачі на баланс КП «Київтеплоенерго», рішення не виконано.
Загальна кількість отриманих актів готовності на 944 будинка (66 будинків по гарантійному листу).
02 жовтня 2025 року підводились підсумки конкурсу «Стан охорони праці» серед комунальних підприємств з обслуговування житлового фонду м. Києва» у 2025 році, якій був оголошений Київською міською профспілкою працівників ЖКГ та сфери послуг.
Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» запрошує на роботу працівників. З переліком вакансій можна ознайомитися тут: Вакансії
Що буде, якщо рятувальники не зможуть під’їхати до вашого будинку?
Як отримати грошову компенсацію за зруйноване житло
ВЕСНЯНИЙ ДВОМІСЯЧНИК
з благоустрою, озеленення та поліпшення
санітарного стану міста Києва у 2025 році
З метою забезпечення утримання території Дніпровського району міста Києва в належному стані з 17 березня до 15 травня 2025 року проводиться весняний двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва.
Заплановано проведення робіт з санітарного очищення та впорядкування прибудинкових територій після зимового періоду, очищення зливоприймачів, ремонту огорож зелених зон, дитячих майданчиків, лав для відпочинку мешканців, видалення омели на деревах, санітарної обрізки дерев, обкопування дерев, кущів, інші роботи.
ЗАПРОШУЄМО бажаючих долучитися до двомісячника з благоустрою озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва. Не залишайтеся байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота нашої територіальної громади починається з чистоти на власному
Цього року ми вже втретє вшановуємо жертв комуністичного геноциду в контексті повномасштабної агресії росії проти України. Події, які ми переживаємо сьогодні, ще раз підтверджують важливість пам’ятати. Ті, хто чинить злочини проти людства, повинні бути засуджені міжнародною спільнотою, а жертви — гідно вшановані. Пам’ять про минулі трагедії має слугувати застереженням для майбутніх поколінь.
Геноцид, скоєний тоталітарним комуністичним режимом проти українського народу в 1932–1933 роках, став основою для злочинної спадщини сучасного московського режиму, який продовжує скоювати злочини проти людяності та вчиняти геноцид на українських землях.
Ідеологи й виконавці геноциду минулого століття прагнули знищити українців як націю. Сьогодні ж рашисти застосовують ті ж методи: масові вбивства, терор, сексуальне насильство, блокади, викрадення, депортації, напади на укриття та маршрути евакуації, бомбардування житлових районів і руйнування цілих міст. Вони намагаються знищити нашу ідентичність, культуру та мову, перетворюючи війну на спробу знищення українців як народу та держави.
сталін та путін обрали геноцид як засіб боротьби з українським народом, оскільки інші методи не дали б того результату, якого вони прагнули. сталін здійснив голодомор, блокади й терор, а путін застосував повномасштабне вторгнення, що супроводжується звірствами та порушеннями міжнародного права.
Тоталітарний режим cpcp замовчував факти Голодомору, а сьогодні кремлівська пропаганда поширює дезінформацію, щоб схилити свою аудиторію до схвалення злочинів і приховування фактів. Однак цивілізований світ солідарний з Україною, і наразі 28 держав та низка міжнародних організацій визнали Голодомор актом геноциду. Це знання допомагає розуміти природу сучасної війни, що здійснює росія.
Пам’ять про використання голоду як інструменту геноциду в 1932-1933 роках повинна бути застереженням для світу, щоб подібне більше не повторилося. Вона має служити мобілізацією для боротьби з нинішнім агресором та протидії тоталітарним режимам.
.
Шановні мешканці, у зв’язку з воєнним станом в Україні та постійними повітряними тривогами, основним питанням залишається доступ до укриттів. Для забезпечення схоронності облаштування укриттів, недопущення їх псування, та доступності до них лише при повітряній тривозі, один із способів вирішення питання, – це встановлення електронних замків.
З метою прискорення та покращення даного процесу, мають місце прояву ініціативних вчинків з боку мешканців будинків по встановленню електронних замків за власні кошти. Дані вчинки громадськості покращують використання укриттів мешканцями при повітряних тривогах та збереження облаштування.
Принцип роботи їх простий. Щойно лунає повітряна тривога – система автоматично відчиняє всі двері, які облаштовані автоматикою. Таким чином під час тривоги всі охочі зможуть зайти в укриття. Після закінчення тривоги, замки автоматично блокуватимуться. Люди що знаходитимуться всередині укриття мають змогу вийти з нього натиснувши кнопку.
Уряд скасував заборону на відключення комунальних послуг боржникам.
2 лютого 2020 року у комунальному підприємстві «Керуюча компанія з обслуговуванню житлового фонду Дніпровського району м. Києва» на базі захисної споруди, яка знаходиться в приміщенні ЖЕД 409 за адресою вул. Кибальчича,13-б проведено зустріч
з журналістами телеканалів України та зарубіжних телевізійних агентств.
На цій зустрічі начальником відділу цивільного захисту Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації Герасимовим Є.В проінформовано представників ЗМІ про стан готовності захисних споруд і найпростіших укриттів (підвальних приміщень житлових будинків) у Дніпровському районі м. Києва для можливого використання в особливий період
Керівником Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації Бабієм Павлом Миколайовичем представлено виконуючого обов’язки директора Комунального підприємства “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва”. Новим очільником підприємства призначено Красного Івана Васильовича.
Введіть текст заголовка
Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» запрошує на роботу працівників. З переліком вакансій можна ознайомитися тут: Вакансії
Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» запрошує на роботу працівників. З переліком вакансій можна ознайомитися тут: вакансії
Інформація, адміністрації щодо підготовки та підключенню житлових будинків до централізованого опалення КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» до зими 2025/2026р. станом на 08.10.2025
На обслуговуванні КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду
Дніпровського району м. Києва» знаходиться 1021 будинків до опалювального
періоду 2025-2026 р.р. підготовлюються 1011 житлових будинків, 10 будинків без
централізованого опалення (газові котли, газові печі та електрокотел) 1 будинок після
вибуху Малишка 33.
531 (529 з ЦО) будинків по зоні обслуговування ТОВ «Євро-Реконструкція»
124 (116 з ЦО) будинків по зоні обслуговування РТМ «Дарниця»
366 (1 будинок після вибуху Малишка 33) будинків по зоні обслуговування
РТМ «Троєщина»
– по зоні обслуговування ТОВ «Євро-Реконструкція» отримано актів
готовності на 493 будинків. (22 будинка по гарантійному листу аварійні будинки
підлягають знесенню відповідно до розпорядження КМДА № 850 від 24.05.2004
р.) (14 будинків проводиться реконструкція ІТП акти готовності отримує КП
«ГВП»)
– по зоні обслуговування РТМ «Дарниця» отримано актів готовності на 108
будинків (8 будинків по гарантійному листу з них 7 будинків ІТП встановлено
по програмі КП ГВП, не взяті на баланс КП «Київтеплоенерго», 1 будинок без
господарчий ІТП ) відповідно до рішення КМР № 3688/3729 від 02.12.2021 року
підлягають передачі на баланс КП «Київтеплоенерго», рішення не виконано.
– по зоні обслуговування РТМ «Троєщина» отримано актів готовності на 343
будинків (22 будинка по гарантійному листу з них 5 будинків ІТП встановлено
по програмі КП ГВП, не взяті на баланс КП «Київтеплоенерго», 17 будинків без
господарчий ІТП ) відповідно до рішення КМР № 3688/3729 від 02.12.2021 року
підлягають передачі на баланс КП «Київтеплоенерго», рішення не виконано.
– Загальна кількість отриманих актів готовності на 944 будинка (66 будинків
по гарантійному листу).
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Закликаємо громадян утриматися від фото- та відеозйомки військових об’єктів, систем ППО, місць уражень та будь-яких переміщень і розташувань Збройних Сил України.
ВЕСНЯНИЙ ДВОМІСЯЧНИК
з благоустрою, озеленення та поліпшення
санітарного стану міста Києва у 2026 році
З метою забезпечення утримання території Дніпровського району міста Києва в належному стані з 16 березня до 15 травня 2026 року буде проводиться весняний двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва.
Заплановано проведення робіт з санітарного очищення та впорядкування прибудинкових територій після зимового періоду, очищення зливоприймачів, ремонту огорож зелених зон, дитячих майданчиків, лав для відпочинку мешканців, видалення омели на деревах, санітарної обрізки дерев, обкопування дерев, кущів, очищення будівель і споруд від графіті, інші роботи.
ЗАПРОШУЄМО бажаючих долучитися до двомісячника з благоустрою озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва.
Не залишайтеся байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота нашої територіальної громади починається з чистоти на власному подвір’ї, вулиці.
Для консультацій та запитань звертайтесь до вашого ЖЕДу


























