This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

ОСНОВНІ ЗДОБУТКИ ТА НАПРАЦЮВАННЯ комунального підприємства “Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” у 2018 році

ОСНОВНІ ЗДОБУТКИ ТА НАПРАЦЮВАННЯ

комунального підприємства “Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” у 2018 році

З метою своєчасної та якісної підготовки до нового опалювального сезону Підприємством було проведено обслуговування та підготовку
1009 житлових будинків комунальної власності, з яких взято актів
на 930 будинків, що на 7 будинків більше ніж у попередньому році.

З метою здійснення коректних нарахувань мешканцям району за теплопостачання було виконано повірку/ремонт 38 будинкових вузлів обліку теплової енергії, які перебувають на балансі підприємства, термін повірки яких було вичерпано (всього на балансі підприємства перебувають 68 ВОТЕ).

Загальний обсяг робіт з поточного ремонту в межах тарифу на послуги
з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій за період з 01.01.2018 по 01.10.2018 виконано підрядними організаціями та силами працівників ЖЕД, що дало можливість проведення поточного ремонту на 807 будинках.

У порівнянні з 2017 роком Підприємство зуміло збільшити обсяги ремонтних робіт майже у три рази, залучивши на поточний ремонт у 2018 році на 17 157,7 тис. грн більше ніж за минулий рік.

Адресним переліком для виконання робіт з капітального ремонту на сьогоднішній день передбачено виконання робіт з капітального ремонту житлового фонду Дніпровського району м. Києва по 254 об’єктам (в тому числі громадські проекти – 8 шт.).

Станом на сьогоднішній час, на 220 об’єктах роботи завершені на 28-х об’єктах продовжується виконання робіт.

Площа, передана в оренду (разом з пільговими категоріями) становить 42 900,06 кв. м.

Заборгованість з орендної плати станом на теперішній час у порівнянні з початком року зменшилась на 32 %.

Протягом поточного року Підприємством видалено 691 сухостійне дерево, проведено санітарну обрізку 720 дерев, очищено 635 дерев від омели, ліквідовано 16 несанкціонованих сміттєзвалищ на позабалансових територіях, виготовлено і встановлено 21 контейнерний майданчик, відремонтовано
335 дитячих майданчиків, встановлено 101 лав та відремонтовано 200 лав для відпочинку.

Для забезпечення життєдіяльності Підприємства та підпорядкованих структурних підрозділів у 2018 році придбано матеріалів для проведення ремонтних робіт, проведення робіт із благоустрою, пального, два причепи тракторних 2ПТС-6, два вантажопасажирських автомобіля Fiat Nuovo Doblo Combi Fctive 1,3 Mj для потреб аварійної служби, чотири трактори КИЙ-14102 з навісним обладнанням (щітка та відвал).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *