До уваги виконавців ремонтно-будівельних робіт

До уваги виконавців ремонтно-будівельних робіт

Інформація
для виконавців ремонтно-будівельних робіт

З метою відновлення технічного стану конструкцій та систем інженерного обладнання , а також підтримання експлуатаційних якостей житлових будинків Дніпровського району м. Києва  в належному стані Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», як експлуатуюча організація,  заплановано провести комплекс робіт по поточному ремонту житлових будинків району за рахунок складової тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Пропонуємо Вам прийняти участь у виконанні комплексу робіт з поточного ремонту житлових будинків Дніпровського району, а саме:

  • ремонт рулонних покрівель;
  • ремонт шиферних покрівель;
  • ремонт між панельних швів;
  • ремонт фасадів;
  • ремонт сходових клітин.

З пропозиціями  звертатися до відділу поточного ремонту Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» за адресою: м.Київ, вул. Челябінська, 9-г каб.321  тел. 516-77-68, електронна пошта: vpr.kp.dnpr@gmail.com

kpkk

Напишіть відгук