This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Перерахунок

Інформація
споживачам про перерахунки щодо неякісного надання послуг з утримання будинків та прибудинковиї територій

Проведення перерахунку споживачам у разі ненадання або надання не в повному обсязі послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій виконується згідно розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про впорядкування послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в місті Києві»  від 09.03.2011 року №307 та вимог «Порядку проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, не наданні або наданні не в повному обсязі», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.2013 №970.

Відповідно до пункту 11 зазначеного Порядку у разі надходження актів-претензій від споживачів за встановленою формою та прийняття виконавцем рішення про їх задоволення перерахунок проводиться протягом наступного місяця з дати отримання виконавцем акта-претензії.

Перерахунок за актом-претензією проводиться для усіх споживачів будинку, яким не були надані послуги.

Завантажити форму Акта-претензії